Wczytuję dane...
Wysyłka od: 13.99 PLN
Darmowa wysyłka od 250zł
Producent: Perfect Lashes

Klej Perfect Lashes X PRO 5g

Czas schnięcia 0,5s 0,3s

Najszybszy klej wyłącznie dla zaawansowanych stylistek

Kolor czarny 

Temp 18-22°C

Wilgotność 40%-70%

Produkt do użytku profesjonalnego

skład: Alkoxy2-cyanoacrylate, ethyl cyanoacrylate, phthalic Anyhydride, polymethyl methacrylate, carbon black

Termin ważności 3 miesiące po otwarciu opakowania


Najnowszy klej  od Perfect Lashes X Pro. To klej, który już zdobył zaufanie stylistek i zagościł na stałe w ich salonach. Przeznaczony dla najbardziej  doświadczonych stylistek

Z rewelacyjną retencją do 40 dni, klej X Pro gwarantuje długotrwały efekt stylizacji, który zadowoli nawet najbardziej wymagające klientki. Jego niesamowite cechy sprawiają, że doskonale sprawdza się w szerokim zakresie temperatur i wilgotności, nie tracąc na jakości niezależnie od warunków zewnętrznych. Jest wyjątkowo niekapryśny i niezawodny - to klucz do perfekcyjnej stylizacji niezależnie od pogody.

Klej X Pro najszybszy klej na rynku od Perfect Lashes. Dzięki niemu praca staje się bardziej efektywna, a retencja zwiększa rentowność Twojego salonu.

Jeśli jesteś doświadczoną stylistką, klej X Pro będzie Twoim niezastąpionym sprzymierzeńcem, podnoszącym jakość Twoich usług do jeszcze wyższego poziomu. 

Klej X Pro - szybkość, niezawodność, doskonała retencja. To nie tylko kolejny produkt, to klucz do perfekcyjnej stylizacji rzęs, na które czekałaś.

Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...