Wczytuję dane...
Wysyłka od: 13.99 PLN
Darmowa wysyłka od 250zł
Producent: Perfect Lashes

Klej Perfect Lashes Diamond Blue 5g 

Czas schnięcia 0,5-1s

Kolor czarny 

Temp 19-23°C

Wilgotność 40%-60%

Produkt do użytku profesjonalnego

skład: Alkoxy2-cyanoacrylate, ethyl cyanoacrylate, phthalic Anyhydride, polymethyl methacrylate, carbon black

Ewentualne zwroty kleju są możliwe tylko po wcześniejszym kontakcie mailowym lub telefonicznym. Prosimy o przemyślane zakupy. Dziękujemy 


Klej Blue - bestseller wśród profesjonalistów stylizacji rzęs. To niezawodny klej, który zdobył serca i zaufanie wielu stylistek. Dzięki jego rewelacyjnej retencji  aż do 50 dni stał się wyborem numer 1 wśród  wielu stylistek w Polsce i Europie.

Jego niewątpliwą zaletą jest praca w różnych warunkach panujących w pomieszczeniu i na zewnątrz. Jest mało kapryśny, co sprawia, że doskonale sprawdza się w różnych temperaturach i wilgotności . Bez względu na zmienne warunki pogodowe, klej Blue gwarantuje stabilność i trwałość pracy w Twoim salonie.

Jego unikalne cechy sprawiają, że to niezwykle przydatne narzędzie dla każdej stylistki rzęs. Stawiając na jakość i niezawodność, klej Blue wyróżnia się na rynku swoją niezawodnością, co czyni go niekwestionowanym liderem w branży stylizacji rzęs.

Doświadczone stylistki docenią jego niezawodność, a ich klientki cieszyć się będą długotrwałym efektem stylizacji. Wybierając klej Blue, stawiasz na produkt najwyższej jakości, który z powodzeniem sprosta oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających Klientek. 

Niezawodny klej Blue to klucz do perfekcyjnej stylizacji rzęs.

 

Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...